Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Bylinný čaj - Cangorosa = Maytenus Ilicifolia

Maytenus ilicifolia - čaj

Hmotnost: 100 g

Použití: Čaj Maytenus ilicifolia, neboli Cangorosa působí jako afrodiziakum a aperitivum. Harmonizuje menstruační cyklus a omezuje vznik návalů v přechodu. Omezuje riziko vzniku rakoviny, leukemie, osteoporózy, artritidy, revmatu, žaludečních vředů, zánětů střev.

Dále o tomto čaji viz. detail.

Cena: 249 Kč    


Složení : Maytenus ilicifolia - list

 

Obsažené látky: Maytenus ilicifolia obsahuje zejména 4'-methyl-(-)-epigallocatechin, 6-benzoyl-6-deacetylmaytein, 22-hydroxytingenon, Maytansin, Maytenin, Pristimerin, phenoldienony, Tingenon, a proanthocyanidiny (Ouratea-proanthocyanidiny A and B), vápník a hořčík.

 

Použití: Harmonizuje meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin.

  • Má tonizační, afrodiziakální, relaxační, analgetické, detoxikační, antioxidační, diuretické, stahující, desinfekční, antibiotické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiulcerózní, protirakovinné, antileukemické, antiarthritické, antirevmatické, kotraceptivní, vasodilatační, estrogenní, laxativní, protizánětlivé a imunostimulační účinky.
  • Působí jako tonikum, afrodiziakum a aperitivum.
  • Listy jsou velmi silným zdrojem "fytoestrogenů", které snižují riziko výskytu osteoporózy zejména u žen a jsou jejich "omlazujícím" elixírem.
  • Pomáhají v období menstruace, harmonizují menstruační cyklus a omezují vznik přechodových návalů.
  • Účinné látky Maytenu omezují riziko vzniku rakoviny a leukemie již ve velmi malých dávkách.
  • Dále omezují riziko vzniku artritidy, revmatu, žaludečních vředů, zánětů střev, mají sedativní, vasodilatační, uklidňující a bolest tišící účinek.
  • Snižují překyselení žaludku a organismu a napomáhají posilovat obranyschopnost organismu.
  • Celkově harmonizují hormonální systém, zejména oblast nadledvinek, posilují organismus a jeho ochranný systém vůči nebezpečným mikroorganismům.
  • Čaj odstraňuje napětí a stres.
  • Máte-li žízeň, určitě oceníte vynikající chuť a relaxační účinek tohoto skvělého čaje pro každou nevšední příležitost.

 

 

Dávkování a příprava: 2 - 3 čajové lžičky listů Maytenus smíchejte se 3/4 litru vody, povařte 3 minuty a sceďte. Popíjejte v průběhu dne do 17.00 hod. Čaj můžete lehce přisladit medem.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Není určeno pro děti do 3 let! Uschovejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Bylinný čaj Diocel

Bylinný čaj Diocel
Cena: 249Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat