Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Bylinný čaj - Citronela = Cymbopogon citratus

Citronella

Hmotnost: 75 g

Použití: Čaj Cymbopogon citratus, neboli Citronela je tropická tráva, příznivě působí na krevní tlak, snižuje hladinu cukru v krvi, napomáhá rozšiřovat a čistit cévní systém. Harmonizuje činnost gastrointestinálního traktu a centrálního nervového systému.

Dále o tomto čaji viz. detail.

Cena: 249 Kč    


Složení: Citronela 100%

 

Obsažené látky: Citronela bsahuje až 1 % silice, která obsahuje antimikrobiální citral, myrcen, limonen a geraniol. Dále citronela obsahuje isoorientin, isoscoparin, swertiajaponin, isoorientin 2' '-O-rhamnosid, orientin, kyselinu chlorogenovou a kávovou s antivirovým a antioxidačním účinkem.

 

Použití: Podle orientálního učení harmonizuje meridián jater, močového měchýře, osrdečníku, žaludku, ústřední a jangový patní.

  • Působí proti vzniku alergií, revmatu ledvinových, močových a žlučníkových kamenů a písku, zánětů, bolesti, křečí a vaginálních kandidóz.
  • Citronela je tropická tráva, jenž příznivě působí na krevní tlak, snižuje hladinu cukru v krvi, napomáhá rozšiřovat a čistit cévní systém.
  • Harmonizuje činnost gastrointestinálního traktu a centrálního nervového systému.
  • Citral in vitro omezuje růst plísní a množení bakterií, jako je například Helicobacter pylori - bakterie způsobující žaludeční vředy, Salmonella spp., Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli O157:H7, Campylobacter jejuni a Clostridium perfringens.
  • Citronela napomáhá posilovat srdce, krevní plazmu a destičky, funkci močového měchýře, sleziny, žlučníku a lymfatického systému.
  • Udržuje správnou pigmentaci vlasů a snižuje rychlost šedivění.
  • Celkově podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a díky antioxidačním účinkům zpomaluje stárnutí buněk.
  • Z citronely získáte osvěžující čaj s citronovou vůní a velmi příjemnou chutí.

 

Dávkování a příprava: 2-3 čajové lžičky Burrita smíchejte se 3/4 litru vody, povařte 3 minuty a sceďte. Popíjejte v průběhu dne. Čaj můžete lehce přisladit medem. Maximální denní dávka 2 čajové lžičky citronely.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Není určeno pro děti a těhotné ženy. Uschovejte mimo dosah dětí! Minimální hmotnost obsahu balení 50 gr. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

 

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Bylinný čaj Diocel

Bylinný čaj Diocel
Cena: 249Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat