Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Androzin

Androzin

Objem: 50 ml

Použití: Bioinformační kapky Androzin posilují a čistí meridián ledvin a močového měchýře, jangový a jinový pojivový a jangový a jinový patní + hormonální systém muže. Je to afrodiziakum a elixír mužů.

Dále o kapkách Androzin viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Sarsaparilla veracruz, Dioscorea batata, Maytenus macrocarpa, Ophiophogon japonicus, Psoralea corylifolia, Tribulus terrestris, Achyrantes bidentata, Lycium chinense, Máčka ladní, Slunečnice roční, Panax ginseng, Epimedium sagitatum, Codonopsis pilosula, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: ANDROZIN čistí a posiluje meridián ledvin a močového měchýře, jangový a jinový pojivový a jangový a jinový patní + hormonální systém muže, afrodiziakum, elixír mužů.

Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče! Oba dva nás dokonale probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek. Androzin je určen zejména pro muže, ale mohou jej užívat i ženy. Ztuhlost dolních končetin může být u vás minulostí. Ve Sféře jej můžeme velmi dobře kombinovat s Diocelem. Celkově nás tyto přípravky probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomohou nám k návratu sil a svěžesti. Napumpují nám novou energii do žil.

 

Dávkování: 3 x denně 20 kapek

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící matky.

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat