Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Astofresh

Astofresh

Objem: 23 ml

Použití: Bioinformační kapky Astofresh májí harmonizační účinky. Podporují činnost střev, žaludku, hormonálního systému a protahuje plíce.

Dále o kapkách Astoresh viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Eukalyptová slilice, Kardamonová silice, Badyánová silice, Citrónová silice, Mátová silice, Anýzová silice, Fenyklová silice a grepová silice.

 

Použití: ASTOFRESH čistí a posiluje meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Aktivátor + harmonizátor.  

První pomocník pro aktivaci všech pozic.

Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce, vaječníky, mozek a je aktivátorem pro spuštění. Je k dispozici Astominu, ale můžeme jej použít na každém stupni sféry, pomáhá při všech činnostech. Obsahuje fytohormony s blahodárným harmonizačním účinkem na celé tělo. Podpoří činnost žaludku, střev, hormonálního systému a řádně protáhne plíce. Při nachlazení odstartuje vylučování hlenů z plic a celkově vás osvěží. Malá lahvička je plná energie, kterou můžete mít u sebe při každé příležitosti. Navrátí vašemu dechu svěžest.

 

 

Dávkování: Dospělí a děti od 6 let 1 - 5 kapek 3x denně. Děti od 3 do 6 let 1 kapka 3x denně. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 2 týdnech užívání 2 týdny pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 3 let.

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat