Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Astomin

Astomin

Objem: 50 ml

Použití: Diochi Bioinformační kapky Astomin dodávají důležité hořčiny žaludku, slinivce, žlučníku a dvanácterníku. Podporují metabolismus a ničí parazity.

Dále o Diochi kapkách Astomin viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Galgán lékařský, Atraktylis velkúborný, Zanthoxylum piperitum, Kosatec německý, Puškvorec obecný, Koprníček čínský, Koptis čínský, Momordica charantia, Bedrník větší, Lékořice uralská, Kopretina řimbaba, Uncaria tomentosa, Levandule lékařská, Děhel dahurský, Hořec žlutý, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: Diochi kapky ASTOMIN čistí a posilují meridián žaludku, sleziny se slinivkou, jater a žlučníku.  

Nyní číslem čtyři vyčistíme "směšovací energetický kotel" - žaludek. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií. Párovým orgánem našeho zpracovatele je jeho věrný pomocník - slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo. Samozřejmě nesmí tu být žádná díra a za regeneraci povrchu celého soustrojí se zde postará Astomin. Obsahuje fytolátky, které mají eliminační vliv na celou řadu parazitů. Když máte pocit, že jste snědli nějaké jídlo, které vám neudělá dobře, použijte tento přípravek, který může díky hořčinám vaši dietetickou chybu částečně napravit. Je nejvíce hořkým produktem, ale žaludek a slinivka to mají rádi, včetně žlučníku a dvanácterníku. Hořčiny podpoří metabolizmus a zpracování. Tuto oblast si můžeme představit jako obousměrný Bermudský trojúhelník, kde všechno mizí a zároveň vzniká. Zde se pracuje společně na zpracování a výrobě části energie.

 

Dávkování:   Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 6ti let, těhotné a kojící matky.

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat