Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Baktevir

Baktevir

Objem: 50 ml

Použití: Bioinformační kapky Baktevir působí blahodárně zejména na plíce. Pomáhají při rýmě, chřipkách a nachlazení. Likvidují viry a bakterie.

Dále o kapkách Baktevir viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Lišejník islandský, Zvonovec čtyřlistý, Houtuynie srdčitá, Belamkanda čínská, Růže stolistá, Třapatka nachová, Citroník rajský, Sléz lesní, Zimolez japonský, Lékořice lysá, Bez černý, Slunečnice roční, Benedikt lékařský, Chininovník lékařský, Proskurník lékařský, pitná voda, kvasný líh 22,5 %, směs silic a fruktóza.

 

Použití: BAKTEVIR čistí a posiluje meridián plic, tlustého střeva a sleziny  

Po čísle pět přejdeme na "sací a okysličovací systém" - plíce. Díky dýchání získává člověk další část energie. Smícháním vrozené energie ledvin, získané energie ze žaludku a plic se nám začne plnit meridián trojitého zářiče a energetický systém je připraven pro další činnost. O rozvod energie se postarají naše rozvodné kabely - meridiány - energetické dráhy a transformační stanice - čakry. Těch základních je sedm. Fytolátky před spuštěním nám pomohou z celého těla vypudit zbylé odolné vetřelce. Díky unikátní směsi rostlinných látek se před tímto doplňkem stravy bude třást strachy celá řada bakterií, virů a mikrobů. Chřipka, nachlazení, rýma, tam všude mohou rostliny ,,přidat ruce k dílu". Vzít si Baktevir, znamená dát stranou smutek a připravit se s veselou tváří na nový den.

 

Dávkování:   Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek    

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 6ti let, těhotné a kojící matky.

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat