Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Detoxin

Detoxin

Objem: 50 ml

Použití: Diochi Bioinformační kapky Detoxin čistí játra, krev, žaludek, žlučník, slezinu, slinivku břišní a pokožku (ekzémy, alergie), zlepšuje zrak a stav kyčelních kloubů i šlach.

Dále o diochi kapkách Detoxin viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Mochna nátržník, Prorostlík čínský, Šišák bajkalský, Gardenie jasmínová, Phyllanthus niruri, Ptačí zob lesklý, Smil písečný, Rdesno mnohokvěté, Smetanka lékařská, Ostropestřec mariánský, Řepík lékařský, Pelyněk brotan, Jablečník obecný, Rozrazil lékařský, Jitrocel kopinatý, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: Pokračujeme číslem dva Diochi DETOXINEM. Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat. Diochi kapky DETOXIN čistí a posiluje meridián jater a žlučníku, sleziny se slinivkou a plic.

Zlepšuje se zrak, naše "zraková čidla" jsou opět citlivější. Eliminuje se riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů a šlach. Pomůže nám očistit povrch a naši pokožku.Tam, kde jsou ekzémy, alergie, můžeme tělu při úklidu pomoci Detoxinem. Provedeme desenzibilizaci organizmu a připravíme žlučník tak, aby správně tvořil žlučové kyseliny, protože strava musí být ve střevech správně fermentována, aby nezahnívala. Dočistíme s ním krev, aby mohla plnit svoji funkci lépe. Játrům se také říká ďáblova kuchyně. Není divu, tolik substancí pohromadě. Když máte dobře funkční játra, lépe se tělo vyrovnává s toxiny. Diochi kapky Detoxin vám též pomůže zbavit se hněvu.

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek 

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 6ti let, těhotné a kojící matky.

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat