Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Diocel

Diocel

Objem: 50 ml

Použití: Diochi Bioinformační kapky Diocel čistí ledviny, močové cesty a močový měchýř. Také napomáhají zlepšení stavu kloubů, kostí, sluchu, vlasů a lymfatického systému. 

Dále o diochi kapkách Diocel viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Pyrrosia lingua, Lopuch větší, Zlatobýl obecný, Tužebník jilmový, Vrbovka malokvětá, Turan kanadský, Medvědice lékařská, Vřes obecný, Vrba bílá kůra, Kopřiva dvoudomá, Kakost smrdutý, Lnice obecná, Jehlice trnitá, Chrpa polní, Svízel syřišťový, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: Následuje číslo tři Diochi DIOCEL. Čistí a posiluje meridián ledvin a močového měchýře, plic + lymfatický systém.

Doporučíme ledvinám, ať si také udělají pořádek. Pro detoxikaci organizmu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství. Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří plus a ledviny mínus pól.

Je jasné, že dobrý zdroj energie je potřebný. Ledviny jsou propojeny na naše "zvuková čidla", čili uši a s úklidem ledvin dochází k obnovení sluchu a zastavuje se degenerace dalších částí kloubů a kostí. Kvalita našich vlasů je též závislá na správné funkci ledvin. V ledvinách je uložena vrozená energie, a tak je nutno, abychom ji šetřili, dále s ní dojedeme.

Po očištění ledvin máme dobrý základ i pro správnou funkci lymfatického systému, který má spojitost s jejich činností. Musíme dobře pít, zejména čistou vodu, aby naše dva očištěné póly, a tím i baterie, byly dobře zality elektrolytem, vodou a výroba elektřiny probíhala bezchybně. Nebuďte na pochybách, že úklidem ve spodních patrech sféry se v horních nic neděje. Naopak, díky vzájemnému propojení se všude pracuje.

Diochi kapky Diocel vám pomůžou zbavit se strachu.

 

Dávkování:   Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 5 kapek

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 6ti let, těhotné a kojící matky.

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat