Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Estrozin

Estrozin

Objem: 50 ml

Použití: Bioinformační kapky Estrozin působí jako životabudič, harmonizér a afrodisiakum nejen pro ženský hormonální systém. Ochraňuje svaly a kosti před degenerací.

Dále o kapkách Estrozin viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Kozinec blanitý, Konopice bledožlutá, Kontryhel žlutozelený, Srdečník sibiřský, Mochna husí, Pískavice řecké seno, Topolovka růžová, Měsíček lékařský, Jetel luční, Trnovník bílý, Popenec břečťanovitý, Jestřabina lékařská, Hluchavka bílá, Fenykl obecný, Lékořice lysá, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: ESTROZIN čistí a posiluje meridián početí, močového měchýře, plic a žlučníku + hormonální systém ženy, afrodiziakum, elixír žen.  

Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset.Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!Oba dva nás dokonale probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek. Estrozin je určen zejména pro ženy, ale mohou jej užívat i muži. Každá žena si tento preparát oblíbí pro své harmonizační účinky na hormonální systém. Ztuhlost dolních končetin může být u vás minulostí. Ve Sféře jej můžeme velmi dobře kombinovat s Diocelem.Celkově nás tyto přípravky probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomohou nám k návratu sil a svěžesti. Napumpují nám novou energii do žil.

 

Dávkování:   Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící matky.

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat