Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Gerocel

Gerocel

Objem: 50 ml

Použití: Bioinformační kapky Gerocel zajišťují komplexní ochranu buňek. Omezují riziko vzniku rakoviny. Udržují a chrání naše zdraví. "Omlazují" a zkvalitňuje stáří.

Dále o kapkách Gerocel viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Maytenus ilicifolia, Černucha setá, Selaginnella doederleinii, Withania spavá, Achyrocline satureioides, Mochyně drobnoplodá, Lapacho červené, Pornatka kokosová, Curcuma zedoaria, Anona ostnitá, Uncaria tomentosa, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: GEROCEL čistí a posiluje meridián srdce, osrdečníku, plic, sleziny se slinivkou a tří zářičů + jednotlivé buňky a celé tělo.  

Po očištění centrály přípravkem číslo sedm přejdeme na očistu jednotlivých buněk. Gerocel je velkým pomocníkem Venisféru. Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka svoje děti a dát jim to nejlepší. Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít prostředí kolem nich náležitě čisté. Již předtím jsme je z ostatních pozic řádně očistili a připravili. Nyní je zapotřebí jejich chod sesynchronizovat. Gerocel je přípravek pro ty, kteří si chtějí vychutnat stáří, anebo si ubrat pár let. Je udržovatelem a naším ochráncem zdraví. Eliminuje riziko vzniku rakoviny a poškození buněk volnými radikály. Současně s kapkami můžeme užívat i Gerocel kapsle, které mají úplně jiné složení, a to nám dává možnost kombinací a zesílení účinku v mnoha směrech.

Gerocel je vaše komplexní ochrana.

 

Dávkování: 3 x denně 20 kapek.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící matky.

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat