Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Intocel

Intocel

Objem: 50 ml

Použití: Diochi Bioinformační kapky Intocel chraní nejen dutinu ústní, jícen, žaludek, tenké a tlusté střevo, ale celkově regenerují a harmonizují oslabený organismus. Tento přípravek je korunním králem celého systéu regenerace ve sféře.

Dále o Diochi kapkách Intocel viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Je zde obsažena myrha, kadidlo a latex Crotonu lechleri, Len setý, Ptačí zob lesklý, Korkovník amurský, Boryt barvířský, Baphicacanthus cusia, Anona ostnitá, Maytenus macrocarpa, Dub lesní, Rdesno hadí kořen, Krvavec toten, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: Diochi kapky INTOCEL jsou korunním králem celého systému č.1 s vysokým obsahem rostlinných látek. I dokonale oslabený organizmus se velmi rychle zregeneruje. Nastává fáze stabilizace a regenerace povrchu trávicího ústrojí. Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost.

Přírodní fytolátky obsažené v Diochi kapkách Intocel čistí krev a mají silný antimikrobialní, antibakteriální, antivirový a antimykotický účinek. (Myrha a kadidlo se pro zmíněné účinky používali již ve starém Egyptě). Hubí a potlačuje nebezpečné mikroorganismy, aby dále neničili naše tělo.Zajišťuje ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky prostupují do krevního oběhu a mají možnost působit i v dalších částech našeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány. Udržuje v dobrém stavu povrch střev a zajišťuje jejich ochranu. Naše střeva mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiště a tu je nutné řádně zregenerovat, což Intocel zvládá bravůrně. Působí preventivně proti vzniku alergií a dalších vážných onemocnění.Pomocí Intocelu předejděte rakovině střev (řádnou prevencí). Tento doplněk stravy je vhodné užívat i při celkovém "zaplísnění" organismu.

 

Každý následující přípravek má zase jiné skladby rostlin a každá kompozice má vliv na určité typy mikroorganismů. Diochi kapky Intocel jsou určeny pro rychlou stabilizaci organismu.

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.      

 

Upozornění: Diochi kapky Intocel užívejte vždy po jídle! Má hodně taninu a tříslovin, které mají na lačný žaludek stahující účinek, což se může u citlivých jedinců projevit lehkou nevolností. Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící matky.

 

 

 

 

 

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat