Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Levamin

Levamin

Objem: 50 ml

Použití: Bioinformační kapky Levamin posilují a čistí meridián řídící, početí, osrdečníku, jater, ledvin a žaludku.

Dále o kapkách Levamin viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Rozchodnice růžová, Boldovník vonný, Vítod tenkolistý, Pupečník asijský, Maytenus macrocarpa, Eleuterokok ostnitý, Kručinka barvířská, Lotos indický, Srdečník sibiřský, Arálie mandžuská, Muira puama, Škornice šípolistá, Schizandra chinensis, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: LEVAMIN čistí a posiluje meridián řídící, početí, osrdečníku, jater, ledvin a žaludku + nejvyšší energetika, a super tonizátor.  

Název Levamin je utvořen od slova levitace - vznášet se.

Jestli má něco sílu, tak je to právě Levamin a jedenáctá pozice. Ve Sféře patří tento tonizátor mezi nejsilnější životabudiče. Na obrázku je umístěn ve spodní části, ale skutečnou pozici má jak dole, tak i nahoře. Je spojovacím článkem vrchní a spodní pozice. Při pravidelném užívání se z vás stává energetická sopka. Váš ochranný obal - aura - může být díky němu tak silná, že jste středem pozornosti ostatních, kteří lehce podléhají vašemu energetickému poli a rozhodnutím. Nikdy této síly nezneužívejte negativním způsobem! Jste tu od toho, abyste pomáhali slabším. Tvoření dobrých skutků vám bude odměnou. Levamin je klid a pohoda, ochranný štít vůči cizím energetickým vetřelcům a ochrannou bariérou Sféry. Je to stimul všech pracovníků uvnitř. Tonizuje a harmonizuje osobnost.

Navozuje příjemný energetický stav. Bystří všechny smysly, vnímání a všechno dění vidíte s nadhledem. Prohlubuje paměť a dává vám vnitřní sílu. Ne nadarmo má tento harmonizátor duše ve složení i na etiketě lotosový květ, symbol nejvyšší energie.

 

Dávkování: 3 x denně 20 kapek

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící matky.

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat