Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Nervamin

Nervamin

Objem: 23 ml

Použití: Bioinformační kapky Nervamin působí na centrální nervový a hormonální systém. Navozují příjemný spánek a zklidňují kašel. Uvolňují napětí a pomáhá zvládat stres.

Dále o kapkách Nervamin viz. detail.

Cena: 786 Kč    


Složení: Nardová silice, Kardamomová silice, Bazalková silice, Afrikánová silice, Gerániová silice, Meduňková silice, Vetivěrová silice.

 

Použití: NERVAMIN působí a harmonizuje meridián žaludku, sleziny, tlustého střeva, jater a osrdečníku + centrální nervový sytém - trankvilizér. Velký uklidňovač.  

Celkově zklidňuje a je doplňkem, nebo protikladem Levaminu. Stejně jako Astofresch ho můžete použít jako doplněk ke všem pozicím Sféry, nebo jako samostatný přípravek. Obsahuje nardový olej, substanci, která byla v dřívějších dobách velmi ceněna a nesměla chybět v žádném elixíru mládí. Navozuje příjemný spánek a také napomáhá při zklidnění kašle.

Když potřebujete nějaký systém zharmonizovat, rychle zklidnit, tak máte právě jedinečnou možnost použít Nervamin. Například centrální nervový systém, hormonální systém a další. Použijte jej vždy, když máte velký nápor práce a nezvládáte stres. Dokážete s ním uvolnit napětí ve všech částech těla. Nervamin vyjadřuje klid a pohodu.

 

Dávkování:   Dospělí a děti od 6 let 1 - 5 kapek 3x denně. Děti od 3 do 6 let 1 kapka 3x denně. Přípravek nakapejte do vody, na lžičku s medem, či kostku cukru.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

 

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat