Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapky - Venisfér

VENISFÉR

Objem: 50 ml

Použití: Bioinformační kapky Venisfér aktivují mozek a srdce. Je to elixír pro cévy, přípravek moudrosti a dokonalé paměti.

Dále o kapkách Venisfér viz. detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Jinan dvoulaločný, Kukruma zedoaria, Zázvorník lékařský, Kurkuma dlouhá, Lapacho červené, Škornice šípolistá, Ofiopogon japonský, Maytenus macrocarpa, Kaštan koňský, Jmelí bílé, Šalvěj červenokořenná, Jerlín japonský, Pornatka kokosová, Srdečník sibiřský, Světlice barvířská, Pivoňka lékařská, Bukvice lékařská, pitná voda, kvasný líh 22,5%, směs silic a fruktóza.

 

Použití: VENISFÉR je otevírač srdcí, elixír pro naše cévy, přípravek moudrosti a dokonalé paměti.

Po prověření šesté pozice přejdeme do Sféry číslo sedm a provedeme aktivaci centrály - mozku a čerpadla - srdce. Sedmá Sféra je shodná číselně se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Venisfér doslova znamená přijít do vyšší sféry.

Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců, čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu.

Musíme být po všech stránkách náležitě připraveni. Zaktivujeme hormonální žlázy - hypofýzu, epifýzu a současně s nimi i šestou a sedmou čakru.

Ten, kdo umí pracovat s energiemi, může pomocí meditace probudit tak zvanou ,,hadí sílu", která má svoje sídlo v oblasti kříže a pohlavních orgánů. Otevřením třetího oka, šestého energetického centra, které je v oblasti čela, se můžeme pokusit napojit i na astrální svět. Vytažením energie do horních pozic nám umožní zlepšit dávno zapomenuté schopnosti, jako je jasnozřivost, hlubší cítění, empatie a možná uvidíte a uslyšíte věci, které jste dříve nemohli zachytit. Začneme například lépe vidět auru a svět kolem nás se nám objeví v jiném světle. Naše dřívější konání uvidíme jakoby z nadhledu a z jiné pozice. Vše nám bude více jasné a celkově si můžeme zlepšit rozhodování a intuici. Na příval energie k vrcholu musíme být náležitě připraveni.

 

Dávkování:   Dospělí 3x denně 20 kapek.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící matky.

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapky - Dinavir

Kapky - Dinavir
Cena: 736Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat