Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Tablety - Astofresh

Astofresh tablety

Balení: 120 tablet

Použití: Bioinformační tablety Astofresh tablety jsou posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebávají a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Dále o tabletách Astofresh viz detail.

Cena: 536 Kč    


Složení: Sorbitol, Eukalyptová silice, Kardamomová silice, Badyánová silice, Citrónová silice, Mátová silice, Anýzová silice, Fenyklová silice, Grepová silice, Peg, Stearan hořečnatý, Talek.

 

Použití: ASTOFRESH TABLETY je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech.

Trávicí systém, hormonální systém, plíce, aktivace a harmonizace organismu.

Astofresh byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, aromaterapie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné silice rostlin, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Astofresh tablety je osvěžující přípravek s výrazně ochlazujícím efektem, je výrazným aktivátorem a harmonizátorem řady procesů. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Můžeme ho používat samostatně nebo jako doplněk v různých kombinacích ke všem přípravkům. Silice jsou vysoce účinné aromatické látky, které používají rostliny jako součást své ochrany vůči živočichům, parazitům, bakteriím, virům a plísním, například proti plísni Candida albicans, která způsobuje eneregetický a fyzický úpadek organismu. Mají silné antioxidační účinky a brání volným radikálům poškozovat buňky a tím zpomalují proces stárnutí. Vždy si najděte příležitost vzít si jednu tabletu a osvěžit si dech, aktivovat plíce, žaludek, slinivku a střeva. Zejména v chřipkovém období je Astofresh vaší první ochrannou linií vůči množení virů a bakterií. Fytolátky omezují množení například stafylokokových infektů (zlatého stafylokoka a bakterií tuberkulózy). Některé látky se vylučují plícemi, a tak je možné posílit plíce při chřipkách a plicních infektech. Napomáhá snižovat teplotu a díky tomu můžeme zvolit v období nachlazení velmi vhodnou kombinaci.

Baktevir–Astofresh . Například obsažená látka anethol se vylučuje plícemi a napomáhá k uvolňování a rozpouštění hlenů. Anethol také snižuje shlukování krevních destiček a lze ho například kombinovat s Venisférem a čajem Maytenus, Burrito nebo Aloisie.

 

Dávkování: Dospělí a děti od 6ti let 1-2 tablety 3x denně. Děti od 3 do 6ti let 1 tableta 1-3x denně.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 2 týdnech užívání 2 týdny pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 3 let.

 

 

 

Proč nakupovat u nás?

Nevyhovuje vám tento výrobek? Vyberte si z následující nabídky.

Kapsle - Lipodestron

Kapsle  - Lipodestron
Cena: 936Kč     Objednat

Kapsle - CDFlavoidy

Kapsle - CDFlavoidy
Cena: 936Kč     Objednat
 

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat