Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Krém - Panaderm

Panaderm - krém

Objem: 50 ml

Použití: Bioinformační krém Panaderm je omlazující, přírodní, ozonový krém pro ženy i muže, který neobsahuje žádné chemické ani konzervační látky. Je vhodný pro všechny typy pletí.

Dále o krému Panaderm viz. detail.

Cena: 661 Kč    


PANADERM je přírodní bioinformační ozonový krém, který neobsahuje žádné chemické ani konzervační látky. Je vhodný pro všechny typy pletí.  

 

Složení: Ozonizovaný olej jojoby a makadamie, pryskyřice boswelie a myrhy, silice narcisu, silice zázvoru, silice čajovníků lemon tea trea a manuka tea trea, silice ibišku, silice plumérie, silice eukalyptu, silice pelyňku a modřínu. Dále Panaderm osahuje koloidní křemík, sojové steroly, vitamín E, ester vitamínu C a bioinformace.

Makadamiový olej: má vysoký obsah selenu, zinku a vitamínů E, B a provitamínu A.

Jojobový olej: proniká do hlubších vrstev pokožky a slouží jako nosič dalších výživných látek. Dá se s ním nahradit velmi vzácná vorvaňovina – cetaceum.

 

 

 

Co je to bioinformační kosmetika:

Biioinformační kosmetika harmonizuje energetické dráhy těla (meridiány) a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej čistí a detoxikuje. Když zasáhne rezonanční vlna místo kde jsou uložené toxiny, způsobí malé ,,zemětřesení,“ toxiny se uvolní a tělo je vyloučí. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně uvede svoje tělo do harmonického stavu. Po celém těle jsou na pokožce reflexní zóny orgánů, které tělo využívá pro harmonizaci funkce svých orgánů.

 

 

Charakteristika krému: Panaderm je přírodní bioinformační ozonový krém, který neobsahuje žádné chemické ani konzervační látky. Je vhodný pro všechny typy pletí.

Panaderm se rychle vstřebává a navrací pokožce svěžest a vitalitu. Harmonizuje všech dvanáct základních a osm vedlejších meridiánů a jejich spojek. První krém na světě, který má vliv na celou energetickou síť člověka. Tím získává neomezené použití. Jeho název je utvořen od slova Panacea což znamená ,,všehojivý“. Jsou zde zastoupeny meridiány plic a tlustého střeva. Přes ně dokáže ovlivňovat strukturu pokožky její pružnost a elasticitu. Výhradně přírodní parfém má vliv na zklidnění naší psychiky. Panaderm byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. Jeho doménou je celá plocha těla. Vliv na energetiku těla má tak rozsáhlý, že ho můžeme používat jako luxusní univerzální krém pro ošetření pleti ale také jako speciální krém pro reflexní masáže energetických bodů a zón. Vynikající službu nám prokáže při akné a problematické pleti.

V přípravku jsou obsaženy účinné látky a bioinformace rostlin a minerálů, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se vzájemně synergicky doplňovali.

 

 

Kdy krém použít ? Kdykoliv si myslíte že vaše pleť rychleji stárne než ostatním, dělají se vám vrásky a různé defekty na pokožce, nebo je podrážděná například z depilace, holení, je zarudlá od slunce, má akné, je nečistá se sklonem k vyrážkám a lišejům, některá místa v záhybech zapáchají, je suchá, nebo naopak mastná, máte –li popelavou pokožku, nebo jste použili nevhodný krém, nebo jiný kosmetický produkt po kterém vám pokožka zrudla, použijte bioinformační krém Panaderm pro vyčištění. Před jeho aplikací nevhodný krém pokud možno smyjte. Krém je vhodný pro každodenní očistu a pěstění pleti pro muže, ženy a děti.

 

 

 

Geniální energetická síť:

Naše tělo i povrch je protkán energetickou sítí, kudy proudí životadárná energie. Každý orgán má svojí energetickou dráhu, která je posetá energetickými body. V energetické dráze (meridiánu) musí být odpovídající napětí a když není, nastává degenerace tkání v jejich průběhu. Zejména na křižovatkách energetických drah, v místech zhuštění akupunkturních bodů a na některých reflexních zónách po celém těle. Energetický nedostatek v dráze se následně projeví sníženou funkcí orgánu, nižší schopností detoxikace těla, ale i v naší psychice. Stlačováním a potíráním reflexních zón, nebo důležitých energetických bodů můžeme ovlivnit energetiku těla a to si pak samo harmonizuje chod vnitřních orgánů.

 

 

 

Přednosti krému :

Krém se lehce roztírá a po rychlém vstřebání není pokožka mastná a na dotek je hebká. Tento ozonový krém se neroztéká ani při teplotách nad 23 stupňů celsia. V krému jsou aktivní ozonozidy v malých shlucích, které při aplikaci na pokožku poznáme hmatem jako malé gelovité kuličky. Přírodní exkluzivní parfém dodává krému neopakovatelné opojení pro naše čichové buňky. Je složen pouze z vybraných přírodních silic. Myrha obsahuje fytohormony a olibamum kyselinu boswelovou protizánětlivými účinky. Tím napomáhají rychlé regeneraci pleti. Přes naše plíce a pokožku se silice dostávají přímo do krevního oběhu. Vůně působí přes čichové buňky na nervový systém a hypotalamus. Oba způsoby ovlivňují naše psychické nálady. Psychická pohoda je pro naše tělo základem harmonie mezi orgány. Fytolátky, vitamín E, Ester vitamínu C a ozon zpomalují stárnutí pleti. Panaderm používejte pro omlazení pleti a tam kde potřebujete získat rychlý efekt mladé, krásné a čisté pokožky.

 

 

Dávkování: Naneste tenkou vrstvu krému na pokožku a lehce rozetřete. Pro čistění pleti používejte krém 1x až 3x denně.

 

 

Upozonění: Krém byl klinicky testován a nebyly zjištěny žádné nepřiměřené reakce organismu. V případě nepřiměřené reakce organismu krém nepoužívejte. Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce v klubu Sféra Diochi.

 

 

 

Proč nakupovat u nás?

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Poslat

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1069Kč     Objednat