Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapsle - TCD4 Imuserol

Kapsle - TCD4 Imuserol

Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z kozího kolostra, výtažků silic z rostliny Coriandrum sativum a unikátním poměrem beta glukanů β-1,3 a β-1,4 z rostliny Avenna sativa. Harmonizuje meridián ústřední, jonový patní a jangový patní.

Kozí kolostrum je biologicky ativní směs látek mateřského mléka obsahující vitamíny: A, B1, B2, B12, C, D. E, Minerály: Ca - vápník, K - draslík, Mg - hořčík, Na - sodík a P - fosfor, kyselinu listovou, Imunoglobuliny, lactoferin, enzymy, esenciální aminokyseliny, koenzym Q10, PRP hormon, cystin, arginin.

Cena: 1 624 Kč    


Kozí kolostrum obsahuje aminokyseliny, imunitní faktory, růstové faktory, enzymy, vitamíny a minerály

  •  
  • puntik Koriandrová silice napomáhá k normálnímu trávení a působí přirozeně jako antioxidant-imunitní systém, cholesterol v krvi, nervová soustava a močový systém
  • puntik Ovesný betaglukan pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi
  • puntik Sorbitol jako náhražka cukru, omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi

Složení

 
  • kozí kolostrum
  • ovesný beta glukan (beta glukan oat)
  • koriandrová silice (Koriandr setý - Coriandrum sativum)

Želatina
Sorbitol

Dávkování

ikona kapsle Balení obsahuje 80 kapslí

Dávkování: 3x denně max. 2 kapsle

Popis

Proč právě kozí kolostrum, a ne kravské?
Kozí kolostrum je biologicky aktivní směs látek mateřského mléka kozy domácí, nejzdravějšího zvířete, které nikdy netrpí rakovinou. Kozí kolostrum nelze laboratorně vyrobit, a proto je odborníky na imunitu vysoce ceněno. Je velice aktivní při zvyšování imunity. Je unikátní v tom, že svým složením je nejblíže mateřskému mléku.
Studie potvrzují, že lidská populace je ve více jak 93 procentech alergická na látky obsažené v kravském mléce. Kozí mléko a kolostrum je výborně tolerováno jak dětmi, tak dospělými a nejsou na něj známy alergické reakce.

Proč nakupovat u nás?

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1250Kč     Objednat