Vyhledávání

mug

visamastercard

zpět na seznam

Kapsle - Vista Clear

Vista Clear - 2b

Balení: 60 kapslí

Použití: Bioinformační kapsle Vista Clear - vhodné na oči, klouby, cévy, srdce, mozek, játra ledviny, tlusté střevo, plíce, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Dále o kapslích Vistaclear viz. detail. 

Cena: 936 Kč    


Složení: Brusnice borůvka, Meduňka lékařská, Vilín virginský, Kaštan koňský, Harpagofyt ležatý.

 

Použití: Vista clear je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tlustého střeva, plic, tří zářičů, ledvin a všechny zvláštní energetické dráhy.Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech:

Oči, klouby, cévy, srdce, mozek, játra ledviny, tlusté střevo, plíce, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla.

Vista clear kapsle byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

 

Dávkování: Dospělí 2 kapsle 3 x denně, děti od 6ti let 1 kapsle 3x denně, děti od 3 let 1 kapsle 1 x denně.

 

Upozornění: Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

 

 

Proč nakupovat u nás?

Vstup pro registrované


Nákupní košík je prázdný

Nejžádánější zboží

Vodník/stojící-P

Vodník stojící-P
Cena: 1250Kč     Objednat